Lifeisx's Blog

2009/06/18

28 خرداد بزرگداشت شهدای برخوردهای خشونت آمیز و تجمع سکوت در میدان امام خمینی با حضور میر حسین موسوی.

Filed under: سیاسی — merman @ 8:17 ب.ظ.

28-3

امروز یک حماسه سبز دیگر برای رسیدن به انقلاب سبز از میدان امام خمینی (توپخانه) تا فردوسی و انقلاب . همه  و همه بودند تا حماسه ی خس و خاشاک را نشان احمدی نژاد بدهند. از ساعت14:00 امروز سیل مردم به طرف میدان امام در حرکت بودند تا به قرارشان برای ساعت 4 برسند. یک اجتماع میلیونی، خودجوش و مردمی با حضور سبز شخص میر حسین موسوی.

مردم از ساعت 4 میدان امام و تمام خیابانهای منتهی به آن را بستند و تا در مقابل شرکت ارتباطات سیار اعتراضشان به قطع ارتباط تلفن های را همراه اعلام کنند. (با این حال تلفنهای همراه در میدان انقلاب و اطراف آن از کار افتاده بود!) حضور میلیونی مردم در کمال آرامش بود و حرفهایشان روی هزاران پلاکارد نوشته شده بود، سکوت این مردم از فریاد هم بلندتر بود. میر حسین موسوی حدود ساعت 18:00 و با وجود بسته بودن تمام خیابانها با کمک و همکاری مردم خود را به میدان امام رساند در حالی که یک آمبولانس هم به دنبال اتومبیلش در حرکت بود روی سقف ماشین رفت و در سخنرانی کوتاه خود گفت: «تا پای جان برای گرفتن حق شما ایستاده ام».

حدود 30 دقیقه پس از آمدن میر حسین مردم به مرور میدان امام را ترک کردند و پراکنده شدنشان تمام خیابان های اطراف را مسدود کرده بود. بر خلاف چیزی که سیمای جمهوری اسلامی نشان میدهد مردم با اینکه در پشت ترافیک بسیار سنگین گیر افتاده بودند نه تنها هیچ اعتراضی نداشتند بلکه ماشین ها را خاموش کردند و به مردمی که در خیابانها مانند سیل حرکت میکردند تبریک و خسته نباشید میگفتند و من حتی چند نفر را دیدم که با دیدن سیل مردم در خیابان با گریه از آنها تشکر میکردند.

امروز در میدان امام مردی را دیدم که عکسی از دوران جنگ در دستش بود و او را پشت تیربار و در حال جنگیدن نشان میداد و روی آن عکس نوشته بود: «رزمنده دیروز ، خس و خاشاک امروز». خیلی ها با او عکس انداختند و خیلی ها به او گفتند که برای این کار اذیتش میکنند اما او با بغض گفت : «آخرش که چی؟ من نمیترسم.»  (عکس این فرد را در لا به لای عکسهای  پائین همین پست میتوانید ببینید)

امروز همه فوق العاده بودیم … و هر روز متحدتر میشویم تا انقلاب سبزمان.

مهمترین شعارهای امروز روی پلاکاردها:

برادر شهیدم ، رایتُ پس میگیرم.

تلفن و موبایل ارزونیتون ، مملکت رو نمیدیم بهتون.

برقرار باشی و سبز، گل من تازه بمون ، نفسم پیشکش تو ، جای من زنده بمون

رای من کجاست؟؟؟where is my vote

No sms , No mobile , No internet … Iran is disconnect

برای نبودنت نمیگریم ، میروم میروم و میمیرم.

آن خس و خاشاک توئی پستتر از خاک توئی/ نور منم عاشق رنجور منم/ کور توئی هاله ی بی نور توئی .

28-2

سخنی با احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد شما که چند روز پیش (22خرداد) مردم ایران را خس و خاشاک نامیدی حماسه ی این خس و خاشاک را دیروز (27خرداد) و امروز (28 خرداد) مطمئنا دیده ای که از تلویزیون گفتن این حرف را از ترس تکذیب کردی، اما این تکذیب خود دروغی دیگر بود. مانند این است که دروغ به شما مزه داده! چون پس از آن حتی حمله به خوابگاهها را هم تکذیب کردید! مسئله ای که بخاطر آن میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخورد فیزیکی بوجود آمد و عکسهایش در سراسر جهان پخش شده و خانواده هایشان میان مردمند! شما در مسیر دروغ به لبه ی پرتگاه نزدیک میشوید.هرچه میخواهید بگوئید کسی شما را باور ندارد. شما 2 روز است که در صدا و سیما تبلیغ روزجمعه را میکنید! آیا نصف مردم امروز را میتوانید جمع کنید؟؟ آیا خجالت نمیکشید که سربازها ، دانش آموزان و کارمندان دولتی را به زور به مراسم خود میکشید؟! این حرکتهای خودجوش را بینید در این شرایط سخت و قطع ارتباط مردم شاید خجالت بکشید با اینکه پررو تر از این حرفا تشریف دارید!

برای روزجمعه هر چه قدر آدم بخرید و از شهرستانها به تهران بیاورید روز شنبه 5 برابر آن را در میدان انقلاب خواهید دید. از اینکه در تلویزیون التماس میکنید لذت میبرم.

پ.ن: عکسهای این صفحه عکسهایی است که اکثرا خود راهپیمایان گرفته اند. برای دیدن عکس های بیشتر به (اینجا) و برای اطلاع از آخرین اخبار به سایت قلم نیوز مراجعه کنید.

پ.ن: دروغ پشت دروغ! احمدی نژاد و صدا و سیما پس از تجمع امروز میدان امام خس و خاشاک را هم تکذیب کردند! همینطور حمله به خوابگاهها را!!!!!!!!!!!!! در حالی که خبر از حمله به بیمارستان دی توسط لباس شخصی ها به گوش میرسد.

پ.ن: اجتماع بعدی مردم معترض روز 30 خرداد ساعت 4 از انقلاب تا آزادی. توجه داشته باشید که موج سبز فردا 29خرداد در تهران برنامه ای ندارد پس مواظب خودتان باشید تا مشکلی برایتان بوجود نیاید. وعده ما شنبه ساعت 4 میدان انقلاب.

Advertisements

8 دیدگاه »

 1. در کشور ما سرب سوزان است پاسخ
  گر بپرسی از عدالت
  هر ره دیگر بود مسدود
  جز راه رزالت
  یاران منشینید خموش …

  دیدگاه توسط محسن — 2009/06/19 @ 7:00 ق.ظ. | پاسخ

 2. خدای من دارم دیوونه میشم با دیدن این تصاویر اشکام دارن میریزن آخه این چه مملکتی؟
  مرگ بر دیکتاتور درود بر آزادی

  دیدگاه توسط شبنم — 2009/06/19 @ 7:59 ق.ظ. | پاسخ

 3. به دروغ گويان بگوييد هرچه قدر ميتوانی دروغ بگو که گفتن و نگفتن آن برای ما فرقی ندارد و هرچه بيشتر دروغ بگوييد بيشتر از شما متنفر ميشويم

  دیدگاه توسط محمد — 2009/06/19 @ 9:49 ق.ظ. | پاسخ

 4. خدایا تمام کسانی که ناحق می گن و حق این مردم و خوردن نابود کن

  دیدگاه توسط ناشناس — 2009/06/19 @ 7:54 ب.ظ. | پاسخ

 5. خدايا اونائي كه قبل از انتخابات از قانون مداري مي گفتند و بعد از انتخابات قانون گريز شدند را رسوا كن
  خدايا اونائي كه به رهبر و نظام اهميت نميدن و با ايجاد راهپيمائي براي امنيت مردم و اموال عمومي و خصوثي و از همه مهمتر جان مردم ارزشي قائل نيستند را رسوا كن
  موسوي نشان داد كه نه منطق سرش ميشه نه قانون همون بهتر كه انتخاب نشد
  خيلي خوشحالم كه به موسوي راي ندادم

  دیدگاه توسط يكي از همين مردم — 2009/06/20 @ 4:45 ق.ظ. | پاسخ

  • پاسخ MERMAN به يكي از همين مردم :
   خدایا لباس شخصیهایی را که دانشجوها را در خواب و در خوابگاه کشتند رسوا کن ، همانهایی که بانکها را هم آتش زدند و شیشه ماشینها را در پارکینگ خانه ها شکستند، درها را شکستنتد و وارد خانه مردم شدند، زنان و دختران را کشتند و کتک زدند. خدایا متقلبان را رسوا کن ، خدایا کسانی که قانون قانون میکنند و در پس آن تقلب میکنند را رسوا کن. قاتلان را رسوا کن …

   دیدگاه توسط merman — 2009/06/20 @ 8:26 ق.ظ. | پاسخ

 6. آیه 11 سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.)
  حضرت امام خميني مي‌فرمايد: «ولايت فقيه امتدادي است از حاكميت معصومان و عبارت است از حاكميت فقيه عادل كه صفات علم و فقاهت و تقوا و زهد و كارداني و مهارت در وجود او محقق گرديده است كه همه اين ويژگيها او را از استبداد و ديكتاتوري بازمي‌دارد.» ايشان اين معنا را با سخن خود چنين مورد تأكيد قرار مي‌دهد: «اسلام ديكتاتوري را محكوم و رد مي‌كند و ولايت را از حاكمي كه مي‌خواهد با ديكتاتوري حكومت كند، ساقط مي‌سازد حتي اگر آن حاكم فقيه باشد. اگر فقيه و حاكم از چهارچوب صفات علم و عدالت و گرفتن حق مظلوم از ظالم خارج شود، ولايت او خود به خود ساقط مي‌گردد.» حضرت امام (ره) فرمود : «جانم فدای تک تک این ملت».

  دیدگاه توسط ندای انقلاب — 2009/08/27 @ 4:31 ق.ظ. | پاسخ

 7. رئیس جمهوره قلّابی ما آقای احمدی نجس عجب آدم بی‌حیا و بی‌شرمی هست بعد از اینهمه قتل و آدم کشی‌تازه می‌خواد بره سازمان ملل بگه چطور باید قتل عام کرد و رئیس جمهور هم شد. آقای احمدی نجس و پدر نجسترش آیت الله دشمن اسلامی یک روز جواب این جنایاتشون را خواهند داد حالا هرچقدر برند سازمان ملل عر و تیز کنند. مارو باش هزار‌ها سال تمدن را دادیم دست یک خر ، آقای احمدی خره و یک خر رون، آیت الله دشمن اسلامی. می‌خواد بره اونجا بگه در ایران همجنس باز نیست ولی‌نمیگه کون بچها و طلاب گذاشتند همجنس بازی به حساب نمیآید.اول میکننمون بعد میکشنمون، بد از حقوق بشر و حقوق مردم حرف میزنند. ما دیگه چه ملت خره بدبختی هستیم که اینها شدند حاکممون. لا اِلهَ اِلَّا اللّه
  «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»

  دیدگاه توسط ندای انقلاب — 2009/09/20 @ 4:57 ق.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: