Lifeisx's Blog

2009/06/15

موسوی ، من به تو رای ندادم اما برای تو خون دادم تو در ازای خون من و دوستانم و صدها جوان بیگناه چه میکنی؟ (تصویر و گزارش از ضرب و شتم بوسیله ی لباس شخصیها)

Filed under: سیاسی — merman @ 1:41 ق.ظ.

بسیجی های کثافت

پارک وی را به سمت تجریش میرفتیم. خیابان در محاصره ی گارد ویژه و در میان خیابان بسیجی ها و لباس شخصی ها در حال توهین به مردم. با چوب به شیشه میزدند و میگفتند : شیشه ها بالا!

از مسیر رو به رو حدود چهل پنجاه تا موتورسوار با شعار : حزب الله .. حزب الله دیده شدن. موتورها در حالی که چندتایی از آنها به ما اشاره میکردند از مسیر کناری ما گذشتند. ما پنج نفر بودیم که 2 نفرمان شال سبز داشتند. شیشه اتومبیل بغل دستمان پایین آمد و دختری که داخل ماشین بود فریاد زد:دور بزنید … دور بزنید … میکشنتون!!! … (انگار چیزی میدانست!)

چند لحظه بعد به خودمان که آمدیم دیدم دهها نفر با چوب و چماق به سمت ما می آیند. در سمت راست ماشین را باز کردند و یک مرد چاق با یک باتوم سر ما فریاد میزد : این چیه! (با سر باتومش اشاره به شالها کرد). ما را بیرون کشیدند و هر کدام از بچه ها در میان ده ها بسیجی و لباس شخصی در حال کتک خوردن بودند و فریادهای ما که کمک میخواستیم و میگفتیم حداقل بگید چرا میزنید فایده ای نداشت.

مزه خون در دهانم بود و در حالی که مشت و لگد و باتوم به سمتم میامد دوستانم را میدیدم که غرق در خون بودند. وضعیت عجیبی بود. نیروهای ویژه در کنار خیابان کتک خوردن ما را تماشا میکردند. فرار تنها راه بود! با بدبختی از میان جمعیت و ترافیک شروع به دویدن کردم آنها هم زیاد دنبالم نیامدند. ترسیده بودم و با ترس و التماس از یک آقا خواستم سوارم کند. او چند ثانیه نگاه کرد و با کمی ترس فقل در را باز کرد و من را که لخت بودم چون چیزی از پیراهنم باقی نمانده بود سوار کرد یک تکه پارچه به من داد و از من خواست دور بدنم ببندم و بیحرکت در ماشین بشینم تا موتورهایی که از کنار ما رد میشدند من را نبینند. این شهروند مهربان من را از خیابان اصلی خارج کرد و من در کوچه ای بن بست پیاده شدم  ، با دوستان دیگرم تماس گرفتم و 20 دقیقه در تاریکیهای کوچه منتظر آنها بودم. در این بیست دقیقه موبایل هیچکدام از 4 نفری که با هم بودیم جواب نمیداد.

در ساعت 00:30 دو نفر از بچه ها که آنها هم فرار کرده بودند از  خیابان دزاشیب ما زنگ زدند.  یک ساعت بعد معلوم شد که دو نفر دیگر از بچه ها در بیمارستان هستند. گوشی های دوتا از بچه ها را از جیبشان درآورده بودند. اتومبیل ما قرمز شده بود و سقفش به کفش چسبیده بود.

ساعت 3 از بیمارستان به خانه آمدم  سیمای جمهوری اسلامی هنوز گل و بلبل نشان میدهد و توی اخبارش هم  یک مشت شیشه خورده و لاستیک سوخته نشان میدادند و میگفتند: اینا دزدن اینا ارازلن اینا دویست سیصد تا اوباشن!!!

ما ارازل بودیم؟! ما 5 جوان بودیم ،یک فوق لیسانس یک فوق دیپلم دو دانشجو و یک سرباز بودیم در حال عبور. ما اوباش بودیم؟! ما اوباش بودیم  یا چماق دارانی که بیگناه خون جوانان ما را میریزند؟! ما دزدیم؟! ما دزدیم یا موتورسوارانی که جواب الله اکبر ساعت 22:00 را با شلیک گلوله دادند و در مسیرشان هیچ چیز در امان نبود و هیچ شیشه ای سالم نمی ماند و یا کسانی که گوشی های ما را از جیبمان درآورده و بردند… ما وحشی هستیم؟! ما وحشی هستیم یا لباس شخصیهایی که مردم را به قصد مرگ میزنند. حیوانها هم با همنوعشان چنین نمکنند! آیا شما واقعاً ایرانی هستید؟ ما بی قانون هستیم؟! ما بی قانون هستیم یا نیروهای انتظامی که به جای کمک به ما نگاه میکردند و میخندیدند. از کدام قانون حرف میزنید؟! «خانم مجری» ما دروغگو هستیم!؟ ما دروغ میگوئیم یا شما که بابت دروغهایی که با نگاه در لنز دوربینهای خبری میگویی حقوق میگیری!…

موسوی، من به تو رای ندادم چون میدانستم نمیگذارند کارکنی حتی اگر انتخاب شوی و برنامه ای هم داشته باشی. اما میدانم مردم ایران ، دوستانم و اکثریت که برای تغییر به صفهای رای گیری انتصابات پیوستند و ناراضیان وضع کنونی مشارکت 40% دوره ی قبل را به 85% رساندند و به تو رای دادند تا حتی  برای سر سوزنی آزادتر باشند. موسوی اگر عقب نشینی نکنی خون ما و صدها جوان ایرانی دیگر قابل تو را ندارد. موسوی رای سبز ملت ما را پس بگیر حتی اگر به قیمت خونت تمام شود. خون تو رنگین تر از ما نیست ، مردم با تواند. کاری که شروع کردی را تمام کن!

وعده ما 25 خرداد_ میدان انقلاب_ ساعت 16:00

———————————————–

پ.ن 25 خرداد ساعت 17:00: مردم عزیز من ،شما بهترینید.

احمدی نژاد با تبلیغاتی که از صدا و سیما کرد نتوانست نصف شما از کل ایران آدم به میدان ولیعصر بریزد اما شما تهرانیهای عزیز در حالی که راهپیمایی تان غیر قانونی اعلام شد و برخی سعی کردند شایعه لغو آن را پراکنده کنند تمام خطوط ارتباطی را 4 روز است که به رویتان بستند ، تهدید به مرگ کردند و شما با اینکه حتی از وجود چنین راهپیمایی در شک بودید آن را آفریدید. و خیابان انقلاب را تا آزادی سبز کردید.

و این است بزرگترین راهپیمایی معترضانه در ایران پس از انقلاب با اینکه خیلی ها نیامدند چون مطمئن نبودند.

ادامه میدهیم به این حضور میلیونی تا پیروزی.

پ.ن 26 خرداد ساعت01:00: این رو چند جا دیدم گفتم بذارم بخونید:»ترور ناموفق و نمایشی احمدی نژاد برای صبح فردا برنامه ریزی شده و بلافاصله خبر آن با پوشش تلویزیونی وسیع پخش میشود.»
a source reveals a plot for fake act of terror on Ahmadinejad to be spreaded in the world media for tomorrow. Please be aware
و یحتمل بعدش حكومت نظامی راه میندازن. خبرو پخش كنید لطفا!

پ.ن 26 خرداد ساعت2:50 : شهید دادیم. امروز آمار رسمی 9 نفر بود. 5 نفر دانشجو که انصار حزب الله در خوابگاه بهشون حمله کردند و 4 نفر در مسیر انقلاب به آزادی. مردم از مرگ نمیترسند. یکی از اون 5 نفر دانشجو رتبه ی  20 کارشناسی ارشد رشته برق دانشگاه تهران بود. رئیس دانشگاه استعفا داده و 119 استاد هم به سر کلاسها نمیروند.

دانشجو میمیرد ذلت نمیپذیرد.

وعده ما 26 خرداد _ میدان ولیعصر _ ساعت 17:00


Advertisements

23 دیدگاه »

 1. تو اگر دنبال آشوب نبودي ميشه بگي در اون ساعت تو خيابون چكار ميكردي؟
  رفته بودي براي تفريح ؟
  نه خودت هم خوب ميدوني كه تو و امثال تو بازيچه دست آقايون شديد تا اونا از اين آشفته بازار به اهداف خود برسند
  چشماتو باز كن لطفا!!!

  دیدگاه توسط همون — 2009/06/15 @ 8:26 ق.ظ. | پاسخ

  • پاسخ MERMAN به همون:
   مردم ایشون میگند ما حق نداریم در خیابانها حرکت کنیم. ما حق نداریم اعتراضی کنیم چون حتی وقتی ساکت هستیم این بلا به سرمان میآید.
   مردم شما برعکس ایشون میدونید معنی یک حرکت مدنی رو. کم نیارید.
   ایشون میگه ما بازیچه شدیم نه اون بسیجیها که بخاطر 100/000 تومان پول آدم میکشند یا بخاطر یک ماه کسری خدمت.
   مردم چشماتون رو روی حقایقی که در خیابانها میبینید باز کنید.
   نترسید اما مواظب باشید.

   دیدگاه توسط merman — 2009/06/15 @ 8:53 ق.ظ. | پاسخ

 2. شماها تنها نیستید…همه با شمان..و همه با هم خون می دیم…

  دیدگاه توسط rainyplanet — 2009/06/15 @ 8:33 ق.ظ. | پاسخ

 3. لغو راهپیمایی: امروز دوشنبه بیست و پنجم خردادماه تظاهرات حامیان موسوی لغو شد. نیروی انتظامی حکم تیر دارد. سریعاً به همه اطلاع رسانی کنید تا هیچ کس نرود

  دیدگاه توسط مریم — 2009/06/15 @ 9:45 ق.ظ. | پاسخ

  • حکم تیر دارد؟ یعنی چی؟ مثلاً مردم رو به گلوله می گیرند؟ جراتشو ندارن… لغو نکنیدها!

   دیدگاه توسط Hassan — 2009/06/15 @ 9:49 ق.ظ. | پاسخ

  • پاسخ MERMAN به «مثلا مریم»:
   برادر بسیجی عزیز که با اسم مریم در وبلاگها مردم را میترسانی راهپیمایی لغو نشده و شما نمیتوانید مردم را به گلوله ببندید.

   دیدگاه توسط merman — 2009/06/15 @ 9:58 ق.ظ. | پاسخ

 4. این که چیزی نیست باید مادر تون رو جلوی چشماتون می گاییدن تا عبرتتون بشه.البته زنا زاده هایی مثل شما قبلا مادرشون رو به گا دادن

  دیدگاه توسط ,dsd — 2009/06/15 @ 10:40 ق.ظ. | پاسخ

  • پاسخ MERMAN به “DSD”:
   پاسخ من در مقابل شما سکوت است. من چیزی به شما نمیتوانم بگویم چون از زبان گرگهای وحشی و بی ناموس و بی غیرت چیزی نمیدانم.
   میدانم که پدر همه ی شما خامنه ایست و مادرتان نا مشخص!

   دیدگاه توسط merman — 2009/06/15 @ 12:00 ب.ظ. | پاسخ

 5. خودتون خوب ببینید که طرفدارای احمدی نژاد و این نظام و حکومت چه کسانی هستند.
  چقدر با شعور هستند!!!!(مراجعه به کامنت 4)
  به نوع صحبت کردن و کلماتی که طرفداران این نظام شاهنشاهی «ولایت مطلقه ی فقیه» در کامنت شماره ی 4 گذاشته دقت کنید.
  میبینید که چه کسانی در این مثلا انتخابات به ظاهر دموکراتیک رای میدن و احمدی نژاد و امثال اون رو انتخاب میکنند
  حالا فکرشو بکنید که یه آدم مثل اون باید رایش با یه روشنفکر تحصیل کرده یکی باشه!؟
  این تساویه احمقانه رو به اسم عدالت به مردم می خورونن!!
  و فکر کنید که وقتی آدمایی با این شعور و فهم برای من و تو و این کشور تصمیم میگیرند چه چیزی از این کشور میشه انتظار داشت؟

  به امید روزی که این حکومت شاهنشاهی و دیکتاتور بر چیده شه از مخالفت دست بر نمیداریم
  فراموش نکنید که انقلابی که همین اقایون در سال 57 انجام دادند در سال 42 با مخالفت های به ظاهر کوچکی (مثل چیزی که این چند روز دیدیم) شروع شد و بعد به آتش زیر خاکستر بدل شد و در گذر زمان گسترش پیدا کرد.

  و مطمئن باشید حرکتی که امروز در چندید خیابان و میدان و شهر شروع شد(که کسی مثل احودی نژاد با حماقت اون رو بازی میدونه و با یک مسابقه ی فوتبال مقایسه میکنه) ادامه ی حرکت خیلی کوچکتری هست که چندین سال پیش فقط در یک محل به نام کوی دانشگاه شروع شد. اون روز اون حرکت به ظاهر کوچک رو به حساب خودشون در نطفه خفه کردن در حالی که شد آتش زیر خاکستر. و حالا امروز همون جنبش رشد کرد و از یک خیابان به چندین خیابان گسترش چیدا کرد و از یک محل به یک شهر که نه چندین شهر تبدیل شد.
  یا امروز این اعتاض به نتیجه مینشه و با به ظاهر سر کوب خواهد شد. اما قافل از این که این سر کوبی نیست بلکه نقطه ی آغازی خاهد بود برای حرکتی مطمئنن بزرگ تر و تاثیر گذار تر در آینده ای نزدیک.
  شک نکنید که این طور میشه. این قانون رشد بشریته که نه تنها در ایران و این زمان که همیشه و در همه جا از زمان خلقت انسان تا نهایت اون ادامه خواهد داشت.
  پس باید امیدوار و شاد بود که امروز انسان های آگاه تر بیشتری از کوی دانشگاه وجود دارند که مسلما بیشتر خواهند شد.

  پس بدون ذره ای شک به اون کسی که اون کامنت احمقانه رو زده میگم:
  آره عزیزم تا میتونی دست و پا بزن
  تا میتونی زور بزن
  تا میتونی با نشون دادن شخصیت واقعی خودت خودت رو تخلیه که
  که عمرتون به سر رسیده و شمارش نفس های آخرتون آغاز شده
  شمارشی معکوس که در نهایت اون چیزی به جز ننگ و خواری و مرگ برای تو و کوته فکرانی امثال تو که طرفداران این حکومت شاهنشاهی هستید, وجود نخواهد داشت
  مرگ نزدیک است
  و دنیا مثل همیشه تغییر خواهد کرد
  تغییری که نه با عوض شدن ساده ی یک رئیس جمهور که هیچ اختیاری جز انجام کارهایی در قالب منافع نظام و شاه مطلقه ی فقیه بدست بیاد. که اون چیزی جز بازی دادن و احمق جلوه دادن ما نیست.
  تغییری که با عوض شده زیر و بن این نظام حکومتی بدست میاد.
  تغییر که با برداشتن اختیارات شاهنشاهیه شاه مطلقه ی فقیه و عوض شدن تمام و تک تک مسئولین و روسای این حکومت بدست میاد.
  که هر چیزی به جز این تغغیر نخواهد بود و انسانیت و آزادی را به ما نخواهد داد.

  دیدگاه توسط آزادی خواه حقوق انسانی — 2009/06/15 @ 11:33 ق.ظ. | پاسخ

 6. امروز بیش از یک ملیون نفر اومدن…مهم نیست..می جنگیم..می میریم..اما حقمون رو رایمون رو پس می گیریم.
  بابت دانشجوهایی که دیشب شهید شدن و همینظور یک نفر که امشب کشته شد متاسفم.اما هر انقلابی به هر حال کشته می ده.و بشخصه از کشته شدن هیچ باکی ندارم..یعنی همه اونهایی که میان بیرون مثل من همین طور فکر می کنن…
  پس ادامه می دهیم تا پیروزی….

  دیدگاه توسط rainyplanet — 2009/06/15 @ 7:53 ب.ظ. | پاسخ

 7. لعنت خدا بر چماق بدستان و طالبان ایرانی ما کردهای ستم دیده ی همیشگی هستیم آفرین بر غیرتتان ای جوانان سبز پوش . ما نیز با شما هستیم می جنگیم تا به حقوقمان برسیم و رای مان را پس بگیریم

  دیدگاه توسط iraniye kord — 2009/06/15 @ 10:30 ب.ظ. | پاسخ

 8. منفقط به طرف دار های احمدی نژاد می تونم بگم …ننگ بر شما باد

  دیدگاه توسط xxx — 2009/06/16 @ 5:21 ب.ظ. | پاسخ

 9. بسیجی بی غیرت … دشمن خون ملت

  پاینده باشی بزرگ مرد ایرانی … پاینده باشی /// شاید باورتان نشود اما من واقعا به شما حسادت میکنم … خوشا به سعادت تو که در راه ایران خون دادی …

  پاینده باد ایران مرگ بر دشمنان خاک ایران !!!

  خس و خاشاک تویی دشمن این خاک تویی
  خس و خاشاک تویی پست تر از خاک تویی

  دیدگاه توسط فرزند ایران — 2009/06/16 @ 5:38 ب.ظ. | پاسخ

 10. الا ان حزب الله هم الغالبون

  دیدگاه توسط محمد — 2009/06/17 @ 11:35 ق.ظ. | پاسخ

  • پاسخ MERMAN به محمد:
   درست حرف بزن بابا
   فارسی بگو اینجا ایرانه
   فارسی نمیتونی حرف بزنی انگلیسی بگو که زبان دوم دنیاست مردم حالیشون بشه. این چیه دیگه؟!

   دیدگاه توسط merman — 2009/06/17 @ 3:07 ب.ظ. | پاسخ

 11. به ماها میگفتند موسوی رو میشه از رمی طرفداراش شناخت درود به حامیان موسوی که انقدر شجاع هستند و با شخصیت.حالا طرفدارای احمدی رو میشه از روی خودش شناخت ادمی که یک ذره ادب و شعور توی وجودش نیست. ه چی ادم بی شخصیت و بی ادب طرفدارشه.اقای موسوی از اینجا پیامم رو بهتون ویرسونم تا اخرین قطره از خونم از تو و اون کسانی که این چند روزه شهید شدن دفاع میکنم

  دیدگاه توسط sara — 2009/06/18 @ 1:59 ق.ظ. | پاسخ

 12. حامیان احمد نژاد رو میشه از ادبیات حق به جانب و تمسخر آمیزشان تشخییص داد . چیزی از حیا تو وجدان ناپاکشون نمیشه سراغ گرفت . ما مردم بلوچ حامی شما حق جویان سبز پوش هستیم . و از ما به شما نصیحت که تا احقاق حقوق نشدین سکوت نکنین چون نقشه ای که برای شما بعد از سکوتتان چیده شده مرگ و پاکسازیست.و مطمئن باشید که نتیجه بخش ترین راه رو انتخاب کردین. ولی در حفاظت جانتان کوشا باشید که امانتیست از جانب خداوند. ولی بدون خون آزادی محال است و کشته شدگان راه عرالت شهیدند پس شهادت شیرین است . شرمت باد ای دستی که بد بودی بدتر کردی هم بغض معصومت را نشکفته پرپر کردی.

  دیدگاه توسط محسن — 2009/06/18 @ 1:37 ب.ظ. | پاسخ

 13. در کشور ما سرب سوزان است پاسخ
  گر بپرسی از عدالت
  هر ره دیگر بود مسدود
  جز راه رزالت
  یاران منشینید خموش …

  دیدگاه توسط محسن — 2009/06/18 @ 9:49 ب.ظ. | پاسخ

 14. اكنون كه ملت عزيزوفداكار وآگاه ايران پا به صحنه مبارزه گذاشته است من به عنوان يك ايراني ازهمه ملت وشخص مهندس موسوي مي خواهم كه تا وصول كامل دموكراسي وآزادي كامل و فارغ شدن مملكت ازهرگونه ظلم وتبعيض ازپاي ننشنند وكاررايكسره كنندوبدانند كه مردم پشتيبان آنها هستند.فرياد پس ازسي سال سكوت

  دیدگاه توسط ناشناس — 2009/06/19 @ 8:28 ق.ظ. | پاسخ

 15. این ندای الله اکبری که میگین یه بارم از ته دل بگین از خدا بخواین دستشونو رو کنه.حقو به حقدار برسونه/اللهم عجل لولیک الفرج

  دیدگاه توسط زهرا — 2009/06/25 @ 7:26 ب.ظ. | پاسخ

 16. ma hamamon ba ham va dar kenare ham hastim ta haghe neda va hezarha nedaye digar ra begirim .hameye ma khahar o baradarani hastim ke hamishe ba hamim .hamin alaho akbar ha javabe dolat ra midahad

  دیدگاه توسط elnaz — 2009/06/30 @ 5:31 ق.ظ. | پاسخ

 17. مگر این دایه غمبارسحاب
  دست پرورده افریت ریاکار شب است
  که به خورشیدسلحشور کفن می بافد
  آه ترسم زین پس
  نفسم بر قفسم
  پرده زنگارتند

  دیدگاه توسط amir — 2009/07/16 @ 6:35 ق.ظ. | پاسخ

 18. این غلطها به شم بچه قرطی ها نیامده. ما خون دادیم .هر هر .تر تر .

  دیدگاه توسط زاگرس — 2010/06/13 @ 3:39 ب.ظ. | پاسخ


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: